امروز سه شنبه 03 خرداد 1401 sell.cloob24.com
0

پاورپوینت بررسی سیستم های حسابداری شرکت بازرگانی قصر تراشه در 67 اسلاید

مسئول انبار
مسئول انبار مسئولیت تحویل کالا به قسمت فنی را دارد و همچنین مسئول دریافت کالاهای جدید برای طبقه‌بندی و نگهداری در انبار نیز می‌باشد.
کارمندان بخش فنی
وظیفه اصلی این افراد اسمبل کردن سیستم مورد تقاضای مشتریان می‌باشد. پس از انجام مراحل اولیه تنظیم قرار‌داد توسط مدیریت یک نسخه از سیستم مورد تقاضای مشتری به این بخش تحویل می‌شود. این افراد با توجه به مشخصات سیستم قطعات مورد نیاز از طریق یک فرم که به امضای مدیر می‌رسد از انبار تحویل می‌گیرند و با تکیه به دانش و تجربه اقدام به بستن سیستم می‌نمایند.
کارمندان بخش چاپخانه
این بخش خود دارای بخش‌های مختلف می‌باشد که چون اکثر فعالیتها توسط چندکارمند به خصوص انجام می‌شود در غالب یک بخش فعالیت می‌کنند. در این بخش عده‌ای از کارمندان مبادرت به تهیه و طراحی طرح مورد تقاضای مشتری می‌نمایند
که این طرح پس از طی مراحل طراحی اولیه به مشتری نشان داده می‌شود تا اصلاحات مورد درخواست مشتری اعمال گردد و بعد از اینکه طرح توسط مشتری مورد تأئید قرار گرفت این طرح برای چاپ به واحد چاپ سپرده می‌شود.
نواحی فروش
شرکت فوق الذکر در سطح استانهای خراسان(رضوی، شمالی و جنوبی) اقدام به فروش قطعات و نصب شبکه‌های کامپیوتری برای ادارات دولتی و خصوصی می‌نمایند که اهم فعالیت این شرکت در استان خراسان رضوی می‌باشد،
انواع قطعات سخت‌افزارها
برای انواع قطعات سخت‌افزاری کامپیوتر می‌توان به چند نمونه با مارک‌های مختلف اشاره نمود. به عنوان مثال؛ مانیتورهای LG,BENQ که این شرکت نماینده رسمی این دو مارک مانیتور می‌باشد.

خرید و دانلود - 13,200 تومان
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com