امروز یکشنبه 01 خرداد 1401 sell.cloob24.com
0

گزارش کارآموزی بررسی خدمات حسابداری شرکت در 12 صفحه


خدمات حسابداری شرکت شامل ارائه خدمات حسابداری، دفترداری شرکتها، پیگیری و تکمیل مدارک حسابداری معوق، اصلاح حسابها، ارائه صورتهای مالی ضمنی و نهایی، تهیه صورتهای مالی تلفیقی گروه شرکتها، تهیه صورتهای مالی از مدارک ناقص و سایر خدمات حسابداری و مالی می باشد.
دریافت وپرداخت
    معرفی حسابهای بانکی و تعیین مشخصات آنها از جمله کد حسابداری
    ثبت انواع دریافت و پرداخت از قبیل صدور چک، واگذاری چک، واریز به بانک و برداشتهای بانک
    صدور سند حسابداری صدور چک، واگذاری چک، واریز به بانک و برداشتهای بانک
    تهیه صورت مغایرت بدون نیاز به ورود دستی اطلاعات
    انتقال فایل صورتحساب بانک
    انتقال اطلاعات مربوط به حساب بانک از نرم افزار حسابداری
    پایاپای کردن دستی اقلام باز با استفاده از امکانات متعدد درنظر گرفته شده
    دسترسی به حساب بانک
    گزارش چکهای صادره و ابطال شده یک بانک دربازه زمانی مورد نظر
    گزارش عملیات بانک به تفکیک نوع عملیات در بازه زمانی مورد نظر
    امکان ارسال گزارشات به نرم افزار Excel
    چاپ چک با امکان تنظیم فرم چاپ برای چکهای مختلف
    تعیین محدوده مجاز کاربران
استفاده کنندگان ازصورتهای مالی
در باره یک سیستم حسابداری صحبت کردیم و دانستیم که اطلاعات بعد از پردازش به شکل صورت های مالی در می آیند. حال باید دید که چه کسانی از این اطلاعات استفاده می کنند.
به طور کلی استفاده کنندگان از اطلاعات مالی به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول استفاده کنندگان درون سازمانی ودسته دوم استفاده کنندگان برون سازمانی.
استفاده کنندگان درون سازمانی :
 اداره کنندگان یک موسسه شامل هیات مدیره و مدیر عامل، مدیران اجرایی و سرپرستان عملیات یک موسسه، استفاده کنندگان درون سازمانی گزارشهای مالی هستند. این افراد در سطوح مختلف مدیریت به ترتیب برای برنامه ریزی، بودجه بندی، هدایت عملیات، کنترل فعالیتها و انجام دادن اقدامات عادی و روزمره از اطلاعاتی که توسط سیستم حسابداری یک موسسه فراهم می شود (صورتهای مالی) بهره می گیرند.
استفاده کنندگان برون سازمانی :
اشخاص و مراجع ذیحق، ذینفع و ذیعلاقه ای که حق دریافت اطلاعات مالی را از یک موسسه دارند و بر مبنای اطلاعات مالی دریافت شده درباره حقوق، روابط و داد و ستد های خود با موسسه قضاوت و تصمیم گیری می کنند، استفاده کنندگان برون سازمانی نامیده می شوند.
استفاده کنندگان برون سازمانی هدفهای متنوعی در جهت دریافت اطلاعات مالی دارند. اما بطور کلی می توان این افراد را بشکل زیر تقسیم کرد:
سرمایه گذاران: اینها افرادی هستند که بیشتر از هر کس دیگر به صورتهای مالی علاقه دارند. هدف سرمایه گذاران از بررسی صورتهای مالی 3 مورد عمده زیر است:
نتایج عملیات و سودآوری موسسه.
چگونگی ایفای مسئولیت های مدیران.
وضعیت مالی و بنیه اقتصادی و قدرت نقدینگی موسسه در ایفای تعهدات و اجرای برنامه های آتی.
اعطاء کنندگان وام، اعتبار و سایر تسهیلات مالی: بانک ها و موسسات اعتباری از این دسته اند. توجه افرادی که در این گروه هستند به سود دهی معطوف نمی شود بلکه بیشتر توجه این افراد به قدرت نقدینگی موسسه در جهت باز پس دهی تعهدات مالی کوتاه مدت و بلند مدت خود می باشد.
فروشندگان کالاها و خدمات (بستانکاران): اینها افرادی هستند که بطور مداوم با موسسه ارتباط مالی داشته و کالا و خدمات را اغلب به شکل نسیه در اختیار موسسه قرار می دهند. این افراد مایل اند از تداوم فعالیت موسسه آگاه شوند. همچنین این افراد به قدرت نقدینگی موسسه و توانایی موسسه در جهت پرداخت به موقع طلبشان علاقه مند می باشند
حاسب ملی
چند کاربره تحت شبکه کزارشات حرفه ای و شخصی ایجاد دفاتر کل و معین انجام عملیات مربوط به مشتریان کالاها حسابهای بانکی ثبت و صدور انواع اسناد ساده و مرکب انجام انواع قسط بندی امکان ثبت چکهای دریافتی و پرداختی و عملیات مربوط به آنها فاکتور تبدیل با روش ساده و کار آمد انجام انواع معاملات ترازنامه ثبت و صدور اسناد مربوط به خرید فروش و چکها بصورت خودکار سیستم انبارداری و به روز کردن انبار بصورت خودکار دریافت و چاپ گزارشات و اطلاعات چاپ بر روی برگ چک همراه با ثبت چک سود فاکتور سال مالی قابلیت چاپ با همه چاپکرها همراه با سی دی آموزشی قابل نصب بر روی تمامی ویندوزهاایجاد دفاتر کل و معین ثبت و چاپ اسناد ساده و مرکب ثبت عملیات بانکی بصورت خودکار امکان ثبت چکهای دریافتی و پرداختی چاپ بر روی برگ چک همراه با ثبت چک چاپ و نمایش تراز آزمایش و تراز کل ذخیره سازی خودکار در هنگام قطع برق قابلیت چاپ با همه چاپگرها همراه با سی دی آموزشی همراه با برنامه جانبی امین اموال قابل نصب بر روی تمامی ویندوزها ایجاد دفاتر کل و معین ثبت و چاپ اسناد ساده و مرکب ثبت عملیات برنامه هفتگی برای کلیه روزهای هفته با توجه به ساعات دبیران ارائه دروس تک زنگی و زنگ کامل امکانات ویژه جهت تایپ نامه های آرم دار و سئوالات امتحانی امکانات ویژه جهت ثبت و نکهداری اطلاعات محرمانه مربوط به مدارس امکانات ویژه جهت رسم نمودار امکانات ویژه جهت طرح سئوالات امتحانی قابلیت چاپ با همه چاپکرها همراه با سی دی آموزشی قابل نصب بر روی تمامی ویندوزهای 95 به بالا ثبت مشخصات مسافران ارسال خودکار مشخصات به اداره اماکن ثبت مشخصات اتاقها و وضعیت مسافران ثبت کلیه اسناد مربوط مسافران و هزینه ها امکان گزارش گیری از کلیه اطلاعات امکان جستجو در تمامی گزینه ها و اطلاعات امکان چاپ کلیه کزارشات امکان چاپ صورتحساب مسافران دارای سی دی آموزشی بصورت مالتی مدیایی تایید شده توسط اداره اماکن قابلیت حسابداری و ثبت و صدور سند امکان عملیات حسابهای بانکی و چکهای پرداختی و دریافتی قابلیت چاپ بر روی چک قابلیت چاپ با همه چاپگرها همراه با سی دی آموزشی قابلیت نصب بر روی تمامی ویندوزها
    تبدیل کلیه اطلاعات حسابداری سالهای گذشته به طور کامل از DOS به WINDOWS برای مشتریان نرم افزار حسابداری تحت DOS
    تعریف مجموعه حسابها و گزارش گیری از یک مجموعه حساب خاص
    درج سند در بین اسناد موجود، تکرار سند و مرتب سازی اسناد
    ثبت اسناد در دو سطح دائم و موقت
    حسابها در پنج سطح شامل گروه اصلی، گروه فرعی، کل، معین و تفصیلی
    تعیین کد 4 رقمی برای حسابهای تفصیلی
    نمایش فهرست حسابها به صورت درختی
    مشاهده تراز حسابها در کلیه سطوح پنجگانه و ارسال آن به فرمتهای گوناگون


خرید و دانلود - 7,700 تومان
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com